Video: kevadine aknapesu

Päike säratab ja Remondihullul juba 2021 esimene aknapesu tehtud! Küsite, kuidas:) Ma kohe seletangi ja nagu moodsale ajale kohale, on juures ka liikuv pilt:)

Meie kodu linna servas on aknarohke ja erinevalt vanalinnakodust, kus tuli akna pesemiseks maa ja taeva vahel tänava kohal turnida, saab siin seda turvalisemalt sooritada. Paraku omaenese vaimupimedusest olin aknaid seni pesnud ikka aknapesuvahendi ja paberiga nagu nõukaajal – SO WRONG!

Esiteks kulus jõhkralt paberit ja teisel tuli marudalt võimelda (mitte et see mulle kahjuks tuleks, eksole, aga noh, maailmas on muud kah eluga pihta hakata kui aknaid küürida) ja kolmandaks jäid kuivanud aknale ikka vihaleajavad triibud, nii et säravpuhtast oli asi kaugel. Pealegi olin ma kindel, et aastal 2021 saab ka lihtsamalt – kui mitte just robotiga, aga lihtsamalt igatahes. Kus häda kõige suurem, seal Google kõige lähem, nagu öeldakse.

Surfates selgus, et abi oleks kahest asjast: mikrofiiberlapist (selle soetasin Ecorunist) ja aknapesurist (selle soetasime südatalvel soodukaga ehituspoest). Ostsin aastate eest Kärcheri aurupesuri ja nagu ikka kordan, on see üks mu parimaid investeeringuid kodu puhtuse hüvanguks – põrandad, vannitoakeraamika jms saab kuuma auru abil puhtaks ilma igasuguste lisaaineteta, lisaks veel vaibapuhastuse otsik, mis päevinäinud vaiba justkui uueks teeb. Aurupesuriga töötamisest kirjutan siin.

Aga nüüd aknapesu juurde:

Aknapesu algab

Egas muud, kui et hakkan pesema:

Tulemus vist paistab fotodelt paremini:

Või siis enne ja pärast fotol:

Aken enne ja pärast puhastamist

Ausõna, särava ja selge päevaga on puhastamata akent keeruline edasi anda, aga loodetavasti te väga ei pahanda.

Kokkuvõte:

  • aknapuhastusseade hoiab kokku aega ja vaeva: akende puhastamine nõudis vähem füüsilist pingutust ja sellele kulus umbes poole vähem aega kui varem
  • triipe ei jää, aga ise pead olema hoolikas, kuivataja peab olema korralikult vastu klaasi ja pead töötama kaunis kiirelt, et veeplekid ei jõuaks ära kuivada. Nii et kasutajal on hoolsust tarvis!
  • kui aknapesuseadet pole, aitab paberiga hõõrumisest paremat tulemust saada korralik mikrofiiberlapp

*Postitus sündis Remondihullu initsiatiivil, see vahendab reaalset isiklikku tarbijakogemust ja toodete eest tasus kirjutaja ise.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s