Uuest saunast, trennist ja iluprotseduuridest

Kui me Roosimaja renoveerima hakkasime, siis ausalt mõtlesime rohkem sellele, kus magada ja süüa (teha) kui saunale. Saun, lausa põrandakütte ja kaminaga, oli muuseas maja keldrikorrusel täitsa olemas. Tõsi, nagu üks sõber väljendas, võinuks seal filmida mõnd ENSV baar “Kukekese” episoodi, sest retrot jägus kõvasti, suusabaasivaibi pruuni seinalaudise näol ja nii nagu ikka vanas majas.

Kui jõulude paiku sisse kolisime, vaatasime üksteisele otsa ja nentisime, et meie ikka ilma saunata ei saa. Ja saun peab olema ilus ja mugav – ma tean küll, et paljud eelistavad puukerist, aga meie hõlpu hindavate linnauntsantsakatena otsustasime elektrikerise kasuks. Pesuruum pidi muutuma suuremaks ja mahutama ka vanni – Remondihull pole küll suurem vannisõber, aga neid on peres teisigi:) Ja üleüldse pidi kogu 0-korrus läbi tegema totaalse makeoveri – heledaks, avaraks ja tänapäevaseks. Paari kuu pärast astusime juba oma unistuste koduspaasse.

Pole vist vaja öeldagi, et oleme oma koduse spaaga enam kui rahul. Istumiseks, muide, on üle 20 aasta vana kunagine aiamööbel, mis uuele elule turgutatud. Aksessuaaride eest hoolitsesid Konverter (Remondihull on täielik sõltlane, kogu aeg ostab neilt midagi), Takara Nord ja Ikea, sauna eesruumi põrand on kaetud LVTga Decorast (kus on Eesti parim klienditeenindus).

Kamin, mis meie saunas küll pigem disainielemendi ülesannet kannab, värvitud valgeks Muuri täismati kaminavärviga. Seintele sai pealiskihiks Sadolin Easy Care seinavärv ja olgu öeldud, et laudist me kuidagi eelnevalt ei töödelnud, lihtsalt sai krunditud ja 2 korda värvitud.

Remondihull on metsik saunafänn – kui saaks, käiks kasvõi iga jumala päev! Eriti nüüd, kus meie koju kolis sisse ka vertikaalne trenažöör.

Tegemist on ülitõhusa treeningseadmega – noh, muidugi kujutasin ma ette, et vehin sellel nagu imekaunis noor Jane Fonda, kuigi reaalsusele ligilähedasem on pilt puu potsa ronivast karupoeg Puhhist:)) Alguse surmatundest (vaimusilmas kangastus, kuidas kõngen sellel nagu Carrie Bradshaw mees Pelotonil) on saanud täiesti talutav treening viis korda nädalas.

Pärast trenni ja sauna saab mähkida ennast imepehmesse Hemtexi hotellisarja vannirätikusse ja nautida iluprotseduure. Mu suur lemmik läbi aastate on olnud Hoia, kes seekordse tellimusega täiesti üllatuslikult pani kaasa kingituseks kadaka ja salvei näokoorija – täiesti idekas saunatoode mu vana sõbra Überblingeni kehakoorija kõrvale. Nii et trenn, saun ja iluprotseduurid – suvi võib vabalt tulla:)))

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s