Annan nõu – kust saada vastupidavaid retuuse?

Lepime kokku – korralikud mustad retuusid (siinkohal muidugi pole mõeldud sukkpüksimaterjalist pepupaljastajaid) ei lähe kunagi moest. Staarid kannavaid neid puhkehetkel ja spordisaalis, ülisuurte tuunikate-parkade ja tanksaabaste juurde. Aga tavalise naise küsimus on alati, et kustkohast saada vastupidavaid, kehasõbralikust materjalist ja normaalse väljanägemisega retuuse, mis pärast esimest pesu ei näeks välja, nagu kannaks inimene seljas põrandapesumoppi.

Remondihull, kes pidevalt ringi peab lippama, on suur retuuside fänn, ennekõike mugavuse pärast. Aga need peavad olema sitikmustad, istuma hästi, olema kehasõbralikust materjalist ja mitte vormi kaotama – ja selliseid retuuse, ma ütlen, pole kerge leida! Kuni ühel heal päeva avastasin Eerini.

Alguses arvasin, et nad teevad bambusviskoosist ja meriinovillast tooteid vaid lastele, kuni ühel päeval disainipoes ringi vaadates avastasin enda suureks üllatuseks, et neil on ka täiesti arvestatav kollektsioon täiskasvanuile, meestele kui naistele. Ja viimaste valikus on nii retuusid, kleidid, särgid, polod vms. Ostsin kaks aastat tagasi sealt mustad retuusid, mis näevad tänaseni välja, nagu tulnuks nad eile poest – ja must sai Eerini toodete andunud austaja. Muidugi maksavad nad veidi rohkem, kui kiirmoeketis 9.99 eest pakutavad lirakad, ent on oluline vahe, kas kanda riideeset päev või mitu aastat. Minu arvates pole 29.99 kvaliteetse rõivaeseme eest ülemõistuse hind.

Tänaseks olen neilt ostnud ka särke ja polosid – need on kehasõbralikud, tugevamast, kuid siiski suurepärase venivusega bambusviskoosist, istuvad hästi ega kaota pestes ei värvi ega välimust. Just värv on mu jaoks ka väga oluline – ma tahan, et rõivad oleks ilusat musta värvi, mitte tumehallid või määrdunud asfaldi karva. Lihtsad, kvaliteetsed, põhjamaiselt tagasihoidlikud, et mingeid kellasid ega vilesid.

Vot selline postitus, abiks naistele – või kellelegi, kes tahab teha emadepäevakingitust.

krissu

*Tegemist on blogija enda arvamusega, toodete eest tasusin ise. Pildil on Remondihullul seljas Eerini naisekollektsiooni polo ja retuusid.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s