Magamistoa-mistake – tean küll, et ei tohi, aga meeldib/Huge mistake I made in my bedroom, but I still love it

Kes ütleski, et parimad asjad siin ilmas on kas amoraalsed, seadusevastased või paksukstegevad? Well, nii hull see asi pole, aga panen siis postitusse kirja kaks viga, mille eest kogu maailma majandusteadlased rahvast hurjutavad – ja mulle meeldib, lööge või maha!

img_20170121_134111_431
Meie magamistuba/our bedroom with just a little beach vibe.

Alustame sellest, et meie kuuendas kodus on superilus magamistuba! Kergelt mereline vaib (Tallinn, mu Tallinn, kuidas ma sind küll igatsen!!!!) Aga mitte sellest ma täna ei räägi, magamistoa ehitamisest räägin ühes järgmises postituses.

Ma tahtsin rääkida hoopis sellest, et üldrahvalik katk (pardon, külmetushaiguste laine) tabas kord sel talvel ka meie perekonda. Köhistame ja nohistame ja veedame iga vaba sekundi voodikeses, villastesse sokkidesse-sallidesse mähituna, tekikuhilasse kaevunud ja teetass näpu vahel. Btw, kui teil on mingeid häid koduseid nõuandeid, mis võiks külmetuse korral aidata, kirjutage need Kodus.ee Facebooki ja saate võita raskelt häid raamatuid!

lrm_export_20170208_155345
Kummelitee, küüslauk, sidrun ja ingver: tagane, saadana külmetus!

Aga selleks, et oma lemmikfilmi või – ooperilavastust või kontserti vaadata, peame soojast voodikesest lahkuma, peame allakorrusele kobima ja seal teleka sisse lülitama. Vanas korteris oli meil magamistoanurgas vana arvuti, mis filme jms näitas. Ja siis, ühel päeval, kui olime elektroonikapoes väsinud triikrauda välja vahetamas, vaatasime üksteisele otsa ja noogutasime mõistvalt; nagu kaks partisani, kes on otsustanud vaenlase pikemata maha koksata. Me tõime magamistuppa teleka.

lrm_export_20170209_220558
Telekas magamistoas.

Jah, ma tean et hea fengshuiga on igaveseks kööga ja mis kõik veel, ja meid ähvardavad miljon tohutut tervisehäda, mida see õnnetu ekraan seinal meie suunas paiskab, aga minek on meil kõigil nii või naa. Enne seda tahaks aga teha, mida süda ihaldab ja haige olles mõnd asja ekraanilt kaeda.

Ja muideks, ma söön vahest voodis õuna ka. Eat that, halb energia.

REMONDIHULLU NÕUANNE:

Muidugi on tervislikum, kui nutiseadmed oma magamistoast pagendad. Aga kui ikka teisiti ei saa, tee nii, nagu sul endal kõige parem on!

Head lugejad, kuidas teil on? Telekas magamistoas: ei või jaa? TV in the bedroom: yes or no?

1 Comment

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s