2 ODAVAT VÕIMALUST KODU KAUNISTAMISEKS/2 BUDGET-FRIENDLY WAYS TO DECORATE

Flowers

Mõnikord on selline tunne (vähemalt mul) vaadates Vogue Livingu kodusid, et kuidas nad seda küll teevad? Kuidas lisada oma koju sellist lihtsat elegantsi, ilma et peaks sajalisi luhvtitama?

Flowers
Tulips

Vastus on lihtne: lilled! Piisab paarist elegantsest vaasist ja kaunitest õitest selles, et kodule juba hoopis teine hingamine anda. Pluss asjaolu, et kui kaunid õied laual, motiveerib see ka tuba koristama – segadusse ei tahaks ju ilu tuua. Mis rahasse puutub, siis alati ei pea kaunis vaas hingehinda maksma: minu rohelised lemmikvaasid on pärit Home4You allahindlusest ja maksid 7 eurot tükk.

Kes mulle lilli toob? Armas abikaasa, täiesti regulaarselt:))) Aga kui tahan mõnd spetsiaalset kimpu, ostan ka ise või nopin ema või ämma aiast:)))

 

Teine hea ja odav võimalus kodu kujundada on küünlad. Pean teile ausalt tunnistama, et kui näen küünlajalgu, mille hind algab 50 eurost (ja need pole veel väärismetallist), siis kehitan küll õlgu. Minu armsate küünlatopside hind jääb alla 5 euro, päris shikid hõbedakarva küünlajalad sain Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoest euroga.

lrm_export_20161231_153327

Päris toreda jõuluseade saab teha ka tühjast moosipurgist: säti sinna apelsinilõike, rosmariinioksi ja jõhvikaid ja lase purk vett täis, kõige peale aseta väike teeküünal.

Candle
Christmas candle.

Igal juhul muudavad küünlad olemise mõnusamaks nii suvel kui talvel.

REMONDIHULLU NÕUANNE:

Ära loobu kodu kaunistamisest kartuses, et asjad, mida selleks kasutada, maksavad väga palju. On ka väga odavaid ja lihtsaid nippe, kuidas oma koju hubasust ja ilu luua.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s