Isetegemise rõõm: romantiline lillevaas

Kuigi suurtes kaubanduskeskustes asuvad lillepoed on suletud, leidub ometigi neid, mis pakuvad kasvõi drive-in võimalust. On imeliste tulpide aeg ja kaugel pole enam see hetk, kui saame oma koduaiast igasugu võrratuid õisi noppida. Ainult et kuhu see kenadus kõik panna?

Mina olen üks neist, kes eriti vaase osta ei taha. Esiteks võtavad need ruumi ja selliseid, mis mulle päriselt meeldiks, pole alati saada kah.  Samas on inimestel (siinkirjutaja kaasa arvatud) ikka üle suur hunnik purke, olgu siis keldris või mujal. Ja mõned neist võiks vabalt vaasina kasutusele võtta, aga lihtsalt vana moosipurki lauale tõsta nagu kah ei taha..

Tegelt saab üsna lihtsa vaevaga meisterda armsaid rustikaalromantilisi lillepurke, mis kõlbavad aga kenasti ka pliiatsite, pintslite, muu pisikraami vms hoidmiseks.  Tarvis läheb selleks liimipüstolit (8.79 eur, Koduekstra), dekoratiivpitsi (3m maksab 2 EUR, Koduekstra), jute-nööri (27m maksab 1.19 EUR, Koduekstra) või Tarmo-nimelist nööri (80m x1,5mm PV, maksab 1.99, Koduestra) ja liimribaga dekoratiivpaela (1,3cmx5m maksab 2 EUR, Koduekstra)

Add a little bit of body text

Puhasta ja kuivata purk. Tee liimipüstoliga purgile jäljed, keeruta purgi ümber nöör ja hoolitse, et see oleks korralikult kinnitatud. Purgisuu kata liimiribaga dekoratiivpaelaga või kinnita liimipüstoli abil dekoratiivpits.

20200617_113813

No vaat kui lihtne ja kiire! Odav kah, arvestades et korralikku vaasi alla 10 EUR on raske osta ja ühe purgi kaunistamiseks ei kulu just üleliia palju materjali. Selliseid armsaid purke saab edukalt kasutada näiteks aiapeol, kui tahad oma aia õitega peolauda kaunistada, aga nagu öeldud, võid seal hoida ka muud nipet-näpet pisikraami.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s