Mereigatsus ja külalistetuba re-done

Mäletate, ma kirjutasin mõni aeg tagasi mereigatsusest? Well, kui sind lahutab merest igapäevaselt umbes 200 kilomeetrit saab see ainult hullemaks minna.

Mõne ime siis, et meie kodu on niiiiiiiii mereline.

img_20170121_134111_431
Meie magamistuba/our bedroom with just a little beach vibe.

Külalistetuba ja magamistuba läksid meie kodus üsna kohe pärast valmissaamist vahetusse. Küllap seetõttu, et mulle tundus oni magusam meie armsas aiapoolses magamistoas:)

Ja siis polnud ma tükk aega külalistetoaga rahul. Proovisin nii ja naa (ja neid katsetusi olete te siin vist näinud kah) aga… ühesõnaga ei leidnud seda õiget vaibi. Kuni möödunud nädalani, kui mie külalistetuba sai:

  • vanast taagast vallale (ehk siis vana mööbel kolis tasu eest uute omanike manu)
  • uue mööbli, mis rõõmustab silma

 

Kylalistetuba4
Meie külalistetuba – workstation

Olulisim muudatus toas on see, et asendasime kummuti ja kirjutuslaua workstationi ehk vanas heas maakeeles sekretäriga. See on niisugune kummut, mille ülemise osa saab lihtsasti kirjutuslauaks sättida. Pluss asjaolu, et muidu on kogu kirjutamiseks vajalik kraam ning kõiksugu vidinad on muul ajal kenasti peidus. Igal juhul väga mõnus lahendus just pisemasse tuppa:)

Kylalistetuba5
Külalistetoa vaade

Veidike sai taas selline mereline, põhjamaiselt valge ja kergelt romantilise maakodu hõnguline:))) Igatahes on sellest ruumist saanud Remondihullu uus lemmiktuba kogu majas ja iseäranis kevadsuvistel hommikutel on siin mõnus lesida:)

 

Et kustkohast kraam on pärit? Diivan ja kummut-kirjutuslaud on mõlemad Ikeast. Muide, mul on Mebstore’i kõrval ka teine tore lemmik Ikea kaubatooja – Kaspar&kaubik. Tore, sõbralik, vastab kiiresti ja toob kauba koju nagu sipsti!

Sõbrad, kuidas Remondihullu uus külalistetuba meeldib?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s