Üks ilus koht ilma peal: Downton Abbey’s Highclere Castle

Täna ma kirjutan hoopis asjadest, mis mulle meeldivad: ilmselt paljud juba teavad, et ma olen lootusetu romantik ja SUUUUR Downton Abbey fänn:)

Highclere Castle
Foto: Pixabay

Ajastu, paik (see nende Downton Abbey luksuslik maamõis), inimesed, elu ja inimesed…..ma lihtsalt neelasin õhtuti Crawley’de seiklusi. Aga nagu iga hea asi (kommid, jäätis, teleseriaalid) sai ka see otsa..

Siis ma veel ei teadnud, et filmi- Crawley’de kodus, Highclere Castle’is korraldab pärispere ehk lord ja leedi Carnarvon erinevaid üritusi. Teepidu, Downton Abbey’s, saate aru!! Ja et Eestis pakub mu sõbranna Riina ja tema Elamusreisid võimalust sinna sõita!!!!

See viimane pakkumine murrab lõplikult mu südame (why, oh why olen ma teiste asjadega hõivatud:(((

Aga Elamusreisid pakub oma klientidele harukordset võimalust osaleda kolmapäeval, 6. detsembril kell 17:30 -20:00 lord ja leedi Carnarvoni jõuluvastuvõtul nende kodus Highclere Castle´is. “Highclere Castle on eestlastele tuntud briti menuseriaalist Downton Abbey kui luksuslik inglise maamõis, mis on eriti kaunis just pühade ajal. Aasta kauneimate pühade aja kõrgub mõisa trepihalli hiiglaslik jõulupuu, mille all võite tänavusi jõulusid  tervita just teie. Kogu maja on täis jõulumeeleolu, muusikat ja hõrgutavaid lõhnu”, kirjutavad Elamusteisid.

Inimene, kes kingib selle reisi oma romantilisele kallimale, saab ilmselt tänutäheks vähemalt sada aastat õnne ja armastust:) Reageerida tuleb kohe ja täpset infot vaata Elamusreiside kodukalt!

No te vaadake seda imekaunist lossi!

 

Aga kes on näiteks New Yorgis, võib minna Downton Abbey teemalisele näitusele. Downton Abbey: The Exhibition”.  Aadress on 218 West 57th Street between Broadway & 7th Avenue. Näitus on avatud alates 18. novembrist, 10am to 8pm (last ticket sold at 7pm) Monday – Sunday. Aga muidugi ei maksa loota, et see igavesti külastajatele avatud on, tutvustuses räägitakse midagi “piiratud ajavahemikust”. Nii et kiirematel võimalus:)

Lõpetuseks jõulutervitus lord ja leedi Carnarvonilt nende kodus Highclere Castle´is:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s