Testin ja tutvustan: uued köögividinad

Hei sõbrad, Remondihull avastas taas mõned vahvad köögividinad, mis peaks elu lihtsamaks tegema. Aga tegelikult?

Uued vidinad
Remondihullu uued köögividinad: ürdilõikur, pannkoogisheiker, aurutamissõel ja mitme sektsiooniga pann.

Remondihullu üheks suureks kireks on igasugused vidinad. Mis ägedaid asju ikka välja mõeldakse! Ainult et suur osa ägedamaid leiutisi kipub olema veel prototüübifaasis ja sealt töötava vidinani läheb aega.

Mis tähendab, et ma rõõmustan ennast mõnikord vidinatega, mis juba olemas ja jaemüügis ega maksa üle 15 euro. Kui guugeldada “parimad köögividinad alla 15 euro” leiab ikka täitsa vahvat kraami. Tellisin Amazonist mõned ja kade ma teatavasti pole, nii et tutvustan teilegi! Hindeid annan nagu korralikule koolilapsele kombeks, 1-5ni.

1305-2018-0151770330588713

AURUTAMISSÕEL

Alustasin vidinate proovimist aurutamissõelast (7.99 EUR). Selle tutvustus lubab sõela kasutada mitmeti: kõigepealt sõelana (lihtsalt juurviljade vms pesemiseks), aurutajana (paned juurikad sellega potti) ja kõige lõpuks frittimisel. Lõpuks lubab sõel end õhukeseks kokku voltida ja nii on seda lihtne nt potikaante hoidjasse asetada.

Mina soetasin ta ühel põhjusel: kartuleid keeta ja pärast kurnata tundus tüütu, kõik see kuum aur jne jne.

Aurutamissõel

Tõepoolest teeb korvike seda, mida lubab: kartulid sisse, hops potti, pärast sangadest kinni ja välja. Sangad kuumaks ei lähe, kerge on sellega kraam jahtuma tõsta. Puhastada on korvikest samuti väga lihtne, ei mingit tüütut kraapimist. Lisaks saab sangasid kasutada ka jalgadena ja korvi nendele seisma/jahtuma jätta. Väga mugav.

+ Kerge kasutada, lihtne puhastada ja hoiustada. 

Hinne: 5

Pannkoogitaigna sheiker

PANNKOOGITAIGNA SHEIKER

Pannukasheikerit (14 EUR) soovitati mitmes välismaises ülevaates ja see tundus vanale kokteililembile kuidagi sürrilt lahe: komponendid sisse, raputad, pigistad pannile. Liiati kui mul kippus pannkoogitegu saatma ikka mingi pläkerdamine: küll tilkus lusikalt lauale ja pliidile ja kausi äärtele tainast jne, ning sellisele kobale tundus sheiker muretuma variandina.

Tehtud-mõeldud, pühapäevase pannukateo panin toime sheikeriga. Eks ta nii oligi, nagu lubas: ained sisse, raputad ja pigistad pannile. Ei midagi rasket ega keerulist, taigen segunes kenasti ja tilkumist/pläkerdamist oli tõesti vähem. Eriti pisikesed pannkoogid tulid päris nunnukad.

Pannkoogisheiker

Kui millegi üle mõtteid mõlgutada, siis ehk asjaolu, et puhastamisel tuleb abiks võtta pudelihari ja sheiker ise on plastikust (aga kodus võiks olla vähem plastikut, eks). aga laias laastus mulle meeldib ja kasutust leiab tore pudelike kindlasti ka edaspidi.

+ Mugav kasutada, vähem pläkerdamist, hea tainast pannile valada

– Puhastamiseks vajab pudeliharja

Hinne: 4

Sellised testid siis täna. Järgmine kord tutvustan sektsioonidega panni ja ürdilõikurit.

Millised teie lemmikköögividinad on?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s