Head uut ja õnnelikku aastat!

Juba teist aastat saabuvad Remondihullu pere jõulu- ja uusaastasoovid oma kallistele paberil. Trellide kalendrina.

kalender2

Paar aastat tagasi hakkasin mõtlema, et vaatamata oma sügavale veebi- ja kompuutrivaimustusele hindal ma paberile pandud sõna. Just kirja-sõna ehk siis neid sõnumeid, mis on tulnud kallistelt inimestelt. Sest nii ma tean, et see inimene on võtnud aega, et just mulle midagi läkitada. Ja nii mõtlesime abikaasaga, et hakkame tegema Trellide kalendrit.

Mitte sellist lahmakat, mis nõuab seina sisse naela löömist või seda peopesasuurust, millest kirja näeb ainult lugemisprillidega hiir. Sellist korraliku kaardi mõõtu. Kaunist ja elegantset, mida oleks põhjust ka alles hoida. Sest tegelikult mõtlen ma teie peale, mu armsad, 365 päeva aastas ja soovin, et iga te päev oleks õnnelik, heade tegude ja parimate mõtete päev!

Nii ristusid meie teed Vistaprindiga. Vistaprint on USA trükikoda, aga ainuke koht, mis minul leida õnnestus, mis pakub võimalust algusest lõpuni kõik ise disainida. Välja arvatud muidugi kalender, mille saab tagaküljele oma tekstiga lisada.

Nii algabki Remondihullu pere heade soovide kalendri väljamõtlemine veel siis, kui lumigi pole maha tulnud. Algab jõulukompositsioonide loomise ja pildistamisega. Hiljem Vistas juba kujundan ja panen kokku. Keeruliseks teeb aga asjaolu, et Vistaprint oma kraami Eestisse ei läkita. Küll aga on nende nimekirjas Ühendkuningriigid ja õnneliku juhuse tõttu elab just seal armas Kadi (tsekkige ka tema blogi Kadi & babies, Kadi on tõeline beebilausuja!), kes need edasi Eestimaale saatis.

 

Sel aastal saatsime kalendrid neile, kes kaugel ja kellega kokku ei saanud, postiga. Ja rõõmustasime, sest head soovid potsatasid meiegi postkasti. Kui pühad läbi, rändavad need mu karpide ja kirjade kasti. Ma ise kutsun seda õnnekarbiks: kui tuju väga räbal, teen lahti ja loen kirju ja kaarte ja soove ja mõtteid oma armsatelt. Ja on jälle jõudu edasi minna.

Selja taha jäävasse turbulentsesse aastasse mahtus palju – nii karme tagasilööke ja pettumusi kui ka ägedaid ideid ja vahvaid kohtumisi. Uueks aasta moto kõlab: ükski kaotus pole mitte midagi muud kui avatud uks uutele võimalustele!

Armastust, õnne, õnnistust, lennukaid ideid ja häid mõtteid! Elamise rõõmu, mu armsad, igasse teie päeva aastal 2018!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s